Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

MÜCADELEMİZ TERÖR BİTENE KADAR DEVAM EDECEK
11.12.2016

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İstanbulda gerçekleşen terör saldırısı ile ilgili sosyal medya twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Bozdağ'ın açıklamaları şöyle:

İstanbul'da hain terör saldırısındaki şehitlerimize Allah'tan rahmet,yakınlarına milletimize başsağlığı sabır;yaralılara şifalar diliyorum.İstanbul'daki hain ve menfur terör saldırılarını,bu saldırıyı, yapan teröristleri ve  yaptıran terör örgütünü lanetliyorum.

Türkiye,PKK,FETÖ ve DEAŞ dahil on civarında  terör örgütüyle eşzamanlı mücadele eden dünyadaki tek ülkedir. Hiçbir terör örgütü ve terör saldırısı, Türkiye'nin terörle kararlı,etkin ve netice alıcı mücadelesini olumsuz etkileyemez.

Terör,terör örgütleri,teröristler ve bunların arkasındaki karanlık güçlerle Türkiye'nin mücadelesi,terör bitene kadar devam edecektir.

Hiç bir terör örgütü ve terör saldırısı,Türkiye'nin terörle mücadelesini sekteye uğratamaz. Terör örgütleri ve Türkiye düşmanları!Vatanımızı bölemeyeceksiniz. Milletimizin birliğini bozamayacaksınız. Bayrağımızı indiremeyeceksiniz.

Kardeşliğimize zarar veremeyeceksiniz. İstikrarımızı yok edemeyeceksiniz. Türkiye'nin ve Türk Milletinin huzurunu bozamayacaksınız. Türkiye'nin; kutlu yürüyüşü,her alanda büyümesi ve güçlenmesi engelleyemeyecek,terörle mücadele iradesi ve kararlılığı kırılamayacaktır. Türkiye;teröre,terör örgütlerine,teröristlere ve bunların arkasındaki karanlık güçlere rağmen daha da güçlenerek yoluna devam edecektir. Eninde sonunda terör,terör örgütleri ve teröristler kaybedecek,yok edilecek;Türkiye kazanacak ve inşallah kıyamete kadar da var olacaktır.

Adres

06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

90 (0312) 417 77 70

E-Posta

basinisaretadalet.gov.tr