Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

BOZDAĞ: TERÖRLE MÜCADELEYİ TÜRKİYE, ETKİN, KARARLI VE ARALIKSIZ SÜRDÜRECEKTİR
21.11.2022

BOZDAĞ: ENİNDE SONUNDA TERÖRÜN KÖKÜ KAZINACAKTIR


Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Karkamış ilçesindeki roketli terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileyerek, “Terörle mücadeleyi Türkiye, etkin, kararlı ve aralıksız sürdürecektir. Eninde sonunda terörün kökü kazınacaktır” ifadesini kullandı.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşım yapan Bakan Bozdağ, terör örgütlerini bir daha lanetlediğini kaydetti. Bakan Bozdağ’ın paylaşımları şu şekilde:

KİMSE TÜRKİYE’Yİ VE TÜRKİYE’NİN GÜCÜNÜ TEST ETMEMELİDİR

“Gaziantep Karkamış ilçesine bölücü terör örgütü PKK/PYD/YPG tarafından atılan havan-roket saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum. Terör örgütü PKK / PYD / YPG’yi bir kez daha lanetliyorum.

Sivilleri hedef alan hain saldırının bedelini bölücü terör örgütü PKK/PYD/YPG en ağır şekilde ödeyecektir. Terörle mücadeleyi Türkiye, etkin, kararlı ve aralıksız sürdürecektir. Eninde sonunda terörün kökü kazınacaktır. Kimse Türkiye’yi ve Türkiye’nin gücünü test etmemelidir.”

Adres

06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

90 (0312) 417 77 70

E-Posta

basinisaretadalet.gov.tr