Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

BAKAN BOZDAĞ YOZGATTA ŞEHİT CENAZESİNE KATILDI
12.12.2016

Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ, İstanbul Beşiktaş’ta hain terör saldırı sonucu şehit düşen çevik kuvvet polisleri Mustafa Kemal DEVRİLMEZ' in Yozgat Sarıkaya ilçesindeki cenazesine katıldı, Şehit polis memuru Ahmet ALAN’ın ise Sorgun'daki Ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Yozgat Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti gerçekleştiren Bakan BOZDAĞ terör mücadelesinin sonuna kadar devam edeceği mesajını verdi.

Bozdağ'ın açıklamaları şu şekilde:

 “Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Yozgatımız’da da iki polis memuru şehidimizi hakka uğurladık. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet, şükran ve dua ile yad ediyorum. Yozgat Emniyet Müdürümüze, emniyet mensuplarına onların şahsında bütün emniyet camiasına başsağlığı dileklerimizi, Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.

HİÇBİR TERÖR SALDIRISI AZMİMİZİ KIRAMAYACAK, VATANIMIZI BÖLEMEYECEK

Türkiye Terör ile mücadelesini bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da etkin, kararlı, netice alıcı bir şekilde sürdürecektir. Hiçbir terör saldırısı Türkiye’nin terör ile mücadele azmini kıramayacaktır, kararlılığımızı ortadan kaldıramayacaktır. Milletimizin dirliğini bozamayacaktır, vatanımızı bölemeyecektir, kardeşlik hukukuna zarar veremeyecektir. Türkiye’nin istikrarını yok edemeyecektir. Milletimiz ve devletimiz bir ve bütün olarak var olmaya ve güçlü olmaya devam edecektir. Terör, terör örgütleri ve teröristler eninde sonunda kaybedecektir. Türkiye her daim olduğu gibi kazanacaktır. Bu mücadelede görev yapan emniyet mensuplarımıza askerlerimize, tüm güvenlik güçlerimize başarılar diliyorum. Rabbim onları daima korusun, muhafaza etsin diliyorum. Milletin, devletimiz, güvenlik güçlerimiz el birliği ile terörle mücadeleye kararlı bir şekilde devam edecektir. Terör örgütlerinden teröristlerden ve terörden Türkiye arındırılana kadar bu mücadele sürecektir.”

        

 
Adres

06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

90 (0312) 417 77 70

E-Posta

basinisaretadalet.gov.tr