ADALET BAKANI GÜL'DEN YAŞAMINI YİTİREN ADLİYE ÇALIŞANININ AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Nizip Adliyesi Ağır Ceza Mahkemesi katibi Mustafa Aytekin'in Gaziantep'teki ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara'da yapılan bir sınava girdikten sonra Gaziantep'e doğru seyir halindeyken 6 Eylül Pazar günü Gölbaşı ilçesi yakınlarında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Aytekin'in Beşyüzevler Mahallesi'ndeki ailesini ziyaret etti. Başsağlığı dileğinde bulunan ve dua eden Gül, daha sonra aile fertleriyle de sohbet etti.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Suriye'nin İdlib kentinde teröristlerin silahlı saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Serdar Aslan'ın Gaziantep’teki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehit babası Reşat Aslan, Bakan Gül’e Cumhurbaşkanı ile görüşmek istediğini söyledi. Bunun üzerine Bakan Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla arayarak şehidin babası Reşat Aslan’ın görüşme isteğini yerine getirdi. Görüşmede aileye taziyelerini ileten Erdoğan, "Allah rahmet eylesin. Rabbim inşallah cenneti ve cemaliyle sizleri de buluştursun. Yenge hanıma da başsağlığı dileklerimi iletirseniz çok memnun olurum. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi.

Adres

06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

90 (0312) 417 77 70

E-Posta

basinisaretadalet.gov.tr

© 2020 BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

Sitemizi Bugün : 2273 - Toplam : 2515672 kişi ziyaret etmiştir.