ADALET BAKANI SAYIN KENAN İPEK ADANADA TAZİYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU
06.11.2015

Adalet Bakanı Sayın Kenan İPEK, Diyarbakır'da şehit olan özel harekat polisi Sadık Özkan'ın Adana’daki babaevine ve Adalet Bakanlığı Yüksek Hukuk Müşaviri Adnan Özen'e vefat eden annesi için taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaretleri kapsamında beraberindeki heyetle ilk olarak Bozgüney köyüne giden Bakan İPEK, Adalet Bakanlığı Yüksek Hukuk Müşaviri Adnan Özen'in vefat eden annesi Zöhre Özen için taziyede bulundu.  Özen’e başsağlığı dileğinde bulunan Sayın Bakanımız Kenan İPEK, Zöhre Özen için yapılan duaya katıldı.

Ardından Ortaköy’e hareket eden Bakan İPEK, Diyarbakır'da IŞİD'in hücre evine düzenlenen operasyonda şehit olan Adanalı özel harekat polisi 25 yaşındaki Sadık Özkan'ın baba evine başsağlığı ziyaretinde bulundu. Şehidin dedesine ve babasına sarılıp başsağlığı dileyen Bakan İpek, "Şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum. Tüm milletimizin başı sağolsun" dedi.

 Edilen duanın ardından uzun süre şehidin babası ve yakınlarıyla sohbet eden Bakan İpek ve beraberindeki heyet, taziye ziyaretinin ardından Adana’dan ayrıldı.

  

Adres

06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

90 (0312) 417 77 70

E-Posta

basinisaretadalet.gov.tr