Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

ADALET BAKANI BEKİR BOZDAĞ HAKKARİ'DE
18.09.2014

Van'daki temaslarının ardından Hakkari'ye geçen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, çeşitli ziyaretler gerçekleştirdikten sonra vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Bakan Bozdağ, ilk olarak Hakkari Valiliği’ni ziyaret etti. Hakkari Valiliği'nde şeref defterini imzalayan Bozdağ, Vali Yakup Canpolat’tan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bozdağ, ziyaretlerde Hükümet’in Hakkari’deki yatırımlarını ve projelerini yakından görme imkanı bulduklarını söyledi.

Hakkari Valiliği ve Hakkari Adliyesi ziyaretlerinin ardından Hakkari Barosu'na geçen Bozdağ, burada başkan Muhittin Güngör ve avukatlarla bir araya geldi. Burada avukatlarla sohbet eden Bozdağ, sorunları dinledi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Hakkari’deki temaslarının ardından Yüksekova’ya geçti. Kaymakam Yasin Tikdağ’dan bilgi alan Bozdağ, daha sonra kent merkezinde esnaflarla bir araya gelerek sohbet etti.

Yapılan ziyaretlere; Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Basri Bağcı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, Personel Genel Müdürü Muharrem Ürgüp, Adalet Bakanlığı Yüksek Müşaviri Adnan Boynukara da katıldı.

Adres

06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

90 (0312) 417 77 70

E-Posta

basinisaretadalet.gov.tr